Crosscup Relays Gent 26-10-2014

Een zacht zonnig najaars weertje,  een mooie omloop,  veel volk op de been en een hele grote meute  hongerige veldlopers…. loopsters.  Wat moet eens mens nog meer hebben  voor een  gezellig achternoentje spannende cross.  Wanneer men het eind oktober over cross heeft,  dan spreek men over de start van een nieuw veldloopseizoen dat de laatste jaren van start gaat met de nu reeds goed gekende aflossingen.  De Gentse “ Stroppen “   openen met de  Lotto CrossCup Relais,  een veldloop die gelopen wordt met teams van drie atleten,  prachtige wedstrijden  heel mooi om te zien,   werkelijk om van te genieten…  spektakel van de bovenste plank.  Twee duizend  vierhonderd en vier (2404) atleten  liepen er hun strekje,  van benjamins tot de masters jongens en meisjes, mannen  en vrouwen met de aflossingsstok in de hand snel door bocht en zand.

 

Bijna alle Belgische clubs waren er vertegenwoordigd, logisch voor een wedstrijd van dit niveau, ook logisch dat AVR daar te zien is,  met maar liefst 24 teams, dat is  twee en zeventig  crosserkes, dus wel een beetje druk voor de begeleiders , vooral in de beginfase met het uitdelen van de nummers, opwarmen en het naar de startbox brengen van onze jongste vertegenwoordigers, soms moet er wel eens eentje gezocht worden om hem of haar tijdig aan de start te krijgen,   ” all part of the game. ”

 

Naar gewoonte  mogen de “ Sterren van morgen”  het feest openenen,  dit zijn jongens en meisjes geboren in  2001 tot 2006, en  die niet in ploegverband 1000 m voorgeschoteld krijgen,  deze starten verdeeld over een zestal reeksen voor de aanvang van de relais.  Voor avr kwamen twee meisjes aan de start.  In de eerste reeks konden we Iluna Gayse bewonderen,  deze leuke  jonge meid (benjamin) wist zich voorin te plaatsen.  Lise Staelens ( miniem) was onze tweede loopster zij leverde ook een zeer mooie prestaie.

 

Na zes gewoone reeksen veldlopen kon men van start gaan met de overige zenventien reeksen bezet met teams van drie man of vrouwen.  Dit jaar speken we van teams, komt beter over dan ploeg 1…2 of 3 enz,  veel leuker voor de atleten.  Bij de reeksen benjamins,  had avr geopteerd, dit om praktische redenen  geen team op te stellen.  Maar bij de pupillen hadden we zes groepjes van drie het veld ingestuurd, drie meisjes en drie jongens teams.  De miniemen verschenen aan de start met  drie meisjes en twee jongens selecties .  De  cadetten konden vier afvaardigingen beschikbaar stellen, netjes verdeeld onder de jongens en meisjes van elks twee dus.  De scholieren waren in de minderheid,  met maar een team meisjes die onze avr kleuren  kon verdedigden.  De junioren plaatsen  drie teams op de startlijn,  één dames en twee heren.  De seniores  brachten eveneens  drie ploegen op de been,  ditmaal twee dames en één heren.   De laatste categorie, masters dus  konden ook van elke kunde,  een set van drie het veld insturen .

 

De avr delegaties liepen daar aardig wat podium en ereplaatsen bijeen, hopelijk is dit een voorsmaakje van wat dat het crossen ons deze winter zal brengen.  Een dikke proficiat aan iedere avr deelnemer voor hun inzet en resultaat.  Zeer zeker proficiat aan de teams Laura (met de onverslijtbare  Veerle Dejaeghere) en het team Estelle voor hun overwinnig.

 

Voor de individuele uitlagen verwijs naar onderstaande link , anders moet ik hier nog een week op dat toetsenbord zitten tokkelen.

http://prod.chronorace.be/Classements/ListeRapports.aspx?eventId=244065811562499&lng=NL

 

Uitslag per team is hieronder terug te vinden.

Lucien.

Pupillen Meisjes

Team  Lore 3de                                       Team Shauni  18de                                 Team Renee 32ste

Lore Louagie                                          Catrysse Shauni                                     Labeeuw Renee

Temmerman Adeline                            Vuysteke Aster                                      Vanhulle Luna

Cham Gaëlle                                          Samoy Maritta                                      Geldhof Hasse

 

Pupillen Jongens

Team Nand  11de                                   Team Arne 15de                                     Team Tobias  43ste

Vanderieviere Nand                              De Potter Arne                                       Stevens Tobias

Godderis Wout                                      Beeuwsaert Maxent                              Vanryckeghem Aaron

Vermeulen Milan                                   Spriet Alex                                             Dewispelare Sam

 

Miniemen Meisjes

Team Fran 2de                                       Team Inneke 10de                                  Team Marthe 20ste

Beirens Fran                                          Tilleman Inneke                                     Stock Marthe

Van Hecke Mien                                    Stevens Sara                                          Geldhof Mila

Vandenborre Elien                                 Delvae Ghislaine                                    Duponselle Lore

 

Miniemen Jongens

Team Warre 4de                                     Team Henok 54ste

Vandevoorde Warre                              Dekaezemaeker Henok

Gaysse Brent                                         Vanryckeghem Nach

Depotter Robbe                                      Vermeulen Rhune

 

Cadetten Meisjes

Team Estelle 1ste                                   Team Camille 17de

Temmerman Estelle                             Cham Camille

Goossens Lore                                       Ballekens Aischa

Dekeyser Lynn                                        Keirsebilck Lore

 

Kadetten Jongens

Team  Michiel  16de                             Team Jens 40ste

Debrabander Michiel                             Decaestecker Jens

Vanhecke Stan                                       Vercaigne Wout

Lamotte Toon                                        Gryspeerd Igor

 

Scholieren Vrouwen                              Junioren Vrouwen                 

Team Lisa 10de                                      Team Michele 6de

Duponselle Lisa                                     De Marez Michele

Spriet Alisa                                            Boone Emma

Goossens Lien                                       Vandepoele Jana

 

Junioren Heren                                                                    

Team Thomas 3de                                Team Victor 28ste

Dekeyser Thomas                                  Lesire Alexander

Van Bruaene Simon                              Verstichele Viktor

Bau Iwein                                              Van Haecht Pepijn

 

Senioren vrouwen                                                                                                Senioren Mannen                 

Team Laura 1 ste                                 Team Jolien 21ste                                  Team  Dimitri 76ste

Huyghe Laura                                        Musseeuw Jolien                                   Dejonckheere Dimitri

Maveau Barbara                                    Hindrickx Hilde                                      Van Haecht joachim

Dejaeghere Veerle                                Vens Saskia                                           Hoet Robin

 

 Masters Mannen                                  Masters Vrouwen

Team Nick  19de                                    Team Gudrun 7de

Depaemelaere Nick                               Bonte Gudrun

Hoet Elie                                                              Catry Virginie

Huyghe Kristof                                       Devael Patricia                      

Categorieën: Uncategorized | Een reactie plaatsen

Maak een gratis website of blog op WordPress.com. Het Adventure Journal thema.

Volg

Ontvang elk nieuw bericht direct in je inbox.